BLOG

Limon Ağacı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

HAKKIMIZDA

Kurumumuz 15 Haziran 2020 tarihinde faaliyete başlamıştır. Bu süreçte, özel gereksinimli çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla, eğitimcilerimizin donanımlarını arttırmak adına çeşitli çalışmalar gerçekleştirdik ve halen de gerçekleştirmekteyiz. Bu doğrultuda, eğitimcilerimiz gerekli eğitimler, seminerler ve sertifika programlarına katılarak kendilerini sürekli geliştirmekte ve öğrencilerimize daha iyi bir eğitim sunmaktadır.

Kurumumuz, bilgili ve deneyimli eğitim kadrosuyla özel gereksinimli çocuklarımızın her anlamda desteklenmesini hedeflemektedir. Eğitim sürecinde multidisipliner yaklaşım benimsenerek, bütüncül bir çalışma şekliyle eğitim süreci devam ettirilmektedir. Aldığımız sonuçları değerlendirerek, bilimsel dayanaklı müdahale yöntemleriyle yeniliklere açık bir şekilde çalışmalarımızı düzenlemekteyiz.

Kurumumuz, özel gereksinimli çocuklarımızın eğitimlerinde en iyi sonuçları alabilmek adına, sürekli kendini geliştiren, yenilikçi ve kurumsal bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürmektedir.

  • Limon Ağacı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

    Limon Ağacı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

    Kurumumuz, özel gereksinimli çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağlamak için bilgili ve deneyimli eğitim kadrosu ile çalışmaktadır. Personellerimiz, alanlarında uzmanlaşmış ve multidisipliner yaklaşım benimsemiştir. Her bir personelimiz, öğrencilerimizin özel ihtiyaçlarına yönelik bireysel eğitim planlarını hazırlayarak, eğitim sürecinin her aşamasında öğrencilerimize destek olmaktadır. Personellerimizin, bilimsel dayanaklı müdahale yöntemlerini kullanarak eğitimlerine katkı sağlaması, kurumumuzun başarısına önemli katkılar sağlamaktadır.